RoadRacing trening ACR 27-29.7 2012

 

Vi inviterer til RoadRacing treningssamling på Arctic Circle Raceway 27 – 29 juli 2012.

 

Vi stiller med:
- Stevneleder fra Arctic Circle Motorsportklubb
- Racekontroll fra Arctic Circle Motorsportklubb
- Ambulanse fra Rana Røde Kors
- Flaggvakter

I tillegg vil vi ha følgende tilbud til våre deltakere:
- Starttrening
- Dekkservice
- Klubbløp

TrackDay Info

Sikkerhet:
BikePort har på alle sine arrangement vektlagt sikkerheten til våre deltakere. Vi rigger derfor vårt stevne etter RR-reglementet til NMF for banepersonell, stevneleder, racekontroll og ambulanse.

Ambulansepersonellet er spesielt utdannet og trenet i å kunne håndtere og yte førstehjelp på personer med høyhastighetsskader som kan oppstå ved krasj på en RoadRacing-bane.

Lisensiert RoadRacing-gruppe
To RR-grupper (A og B) ut fra erfaring og fart. Du melder deg på den gruppen du tror du hører hjemme i. Om hastighetsforskjellene er store vil vi justere på gruppene.

RR-gruppene er å betrakte som fri-trening, men vi vil arbeide med å tilby noen instruktører som kan være tilstede og ta seg av de som ønsker dette.

Om du ikke har vanlig RR-lisens, men ønsker å delta med RR-sykkel, kan du kjøre med rekrutteringslisens/treningslisens. Oppgi i så fall dette i merknadsfeltet på påmeldingen.

Om du ikke har startnummer tildelt din MC setter du «?» i feltet for dette ved påmelding.

Banetimer
Det er satt opp totalt tre forskjellige grupper for kjøring under arrangementet. De tre gruppene får hvert sitt ”pass” på 30 minutter, dvs 30 minutter kjøring på bane, 1 time pause kun avbrutt med lunch.

Bespisning/Kantine:
Kursavgiften som er oppgitt er eksklusive mat. Kantinen vil være betjent og vil servere tre måltider hver dag. Frokost, lunch og middag vil koste om lag kr 260,- pr dag. Dette betales ved innsjekk. Endelig pris på mat vil gitt informasjon på til de som deltar i forkant av kurset.

Starttreninger:
Vi vil benytte noen av passene til å kjøre starttrening i første del av kjøringen for de som ønsker å trene på start.

Dekkservice:
Vi vil stille med dekkservice for omlegging av dekk på felg.
Du vil også kunne bestille dekk fra oss, og vi vil ha med noe ekstra dekk for salg. Info om dekkpriser og bestilling sendes ut til de påmeldte.

Klubbløp:
Vi vil i løpet av arrangemnete (lørdag ettermiddag) arrangerer klubbløp i regi av ACM for de som ønker å få løpstrening samt for de som ønsker å forsøke å kjøre løp og få erfaring med dette. Mer informasjon om klubbløpet vil gis næremre arrangementet.

Program for helgen

Program fredag 27 juli:
0800: Frokost
0830: Obligatorisk førermøte og egen gjennomgang av baneregler for gategruppen
0900: Obligatorisk sjekk av MC
0930: Banekjøringen starter
1200: Lunch
1300: Banekjøring fortsetter
1900: Banekjøring avsluttes
1900: Middag

Program 28-29 juli:
0800: Frokost
0900: Banekjøringen starter
1200: Lunch
1300: Banekjøring fortsetter
1900: Banekjøring avsluttes
1900: Middag

Lørdag ettermiddag: ACM Klubbløp

Påmelding

Fyll ut alle informasjonsfeltene for påmelding til RoadRacing Fritrening på ACR den 27-29 juli 2012.

Om du ikke har startnummer for deg eller på sykkelen, sett «?» i feltet for startnummer. Tidtakningssystemet vil være i bruk, så oppgi gjerne transpondernr du har i riktig felt for å få dette registert til treningen.

Mat under arrangementet:
Kryss av for feltet «Mat» dersom du skal være med på fellesmåltidene. Om du har med mannskap som skal ha måltid utenom deg selv ser vi gjerne at du også oppgir dette i feltet for dettet. Maten koster kr 260,- pr pers pr dag og betales ved innsjekk på ACR.

Dersom du trenger treningslisens, vennlist oppgi dette i merknadsfeltet.

 

NB! Husk å bekrefte påmeldingen på neste side du kommer til etter du har fylt inn all info og trykket «submit» under!

 

Du vil og motta en bekreftelse pr epost at påmeldingen er registert. Om du ikke får denne kontakt oss gjerne for å verifisere påmeldingen (sjekk gjerne SPAM-mail først, den kan havne der)

 

RoadRacing trening ACR 27-29 juli 2012

Beskrivelse:

Start dato: 27. juli 2012
Slutt dato: 29. juli 2012

Start tid: 07:59
Slutt tid:19:00

Pris: NOK 2,990.00

Registreringsdetaljer

Personlig informasjon


Deltakerliste - Oversikt

Her er listen over påmeldte, desverre ikke alfabetisk. Vi jobber med saken…..

 

Deltaker liste for:RoadRacing trening ACR 27-29 juli 2012 -

  1. Tom Almaas
    Trondheim

  2. Monica Leinum Bye
    Ranheim

  3. Torbjørn Gylland
    HEGRA

  4. Runar Hammer
    Hegra

  5. Bjørn G. Haraldsen
    Ytre Enebakk

  6. Elizabeth Kobberøs
    Vikhammer

  7. Ketil "Cordona" Leinum
    Ranheim

  8. Bjørn Melvær
    Ytre Enebakk

  9. Harald Skaar
    Louis Kvalstads vei 2a

  10. Geir-Vidar Sørheim
    Trondheim

Priser:
RoadRacing Lisensgruppe fredag – søndag: kr. 2.990,-

Betaling:
Depositum kr 990,- betales ved påmelding til konto 15030164234.
Resterende kr 2.000,- betales innen 1 juli til konto 15030164234.

 

Legg igjen en kommentar

Banedager 2012
Alle rettigheter © 2011 BikePort AS Postboks 21 7566 Vikhammer Tlf: +47 47931999 Org.nr: 991 989 013 MVA
formgivning: Jonny Snorkel